WITAM!

Cześć, jestem Maciek, choć niektórzy z was mogą mnie znać z sieci jako Lasarda. Witam na moim blogu na którym umieszczać mam zamiar moje raporty z sesji, artykuły itp. Mam nadzieję, że wam się spodobają.

wtorek, 2 listopada 2010

Wolsung- Lemuria: sesja IV

Wolsung- Lemuria: sesja IV

Postacie (to pierwsza sesja na której nie zmienił się skład drużyny XD):
a)Nicramus- MG
b)Greyu- Edward Piastun, Slavia, Technomag, Śledczy- członek RTKA.
c)Lasard- Kola „Krejwen” Fiodorow, Morgowia, Naukowiec, Eksplorator- chemik i biolog który wraz z żoną Emmą pomaga plemionom Lemurii.
d)Morth- Magnus Asperges, Pontyfikał, Duchowny, Ryzykant- inkwizytor służący kościołowi Pontyfikału.
e)Dasboot- Rufus McRoy, Alfheim, Dziennikarz, Śledczy- wolny strzelec specjalizujący się w pisaniu artykułów o aferach z udziałem istot magicznych.Opis:
Gdzie to skończyliśmy? Ach tak: lemuria-piramida-komnata faraona- jakiś sarkofag.
Mieliśmy nadzieję znaleźć tajne przejście w owym sarkofagu, a wyskoczyła na nas ożywiona mumia faraona! I jak to prawdziwi łowcy takich mumii: ustrzeliliśmy jej łeb i zniszczyliśmy ją w drobny mak...
Później udało nam się otworzyć ogromny portal prowadzący w bardzo dziwny region: roślinność która już dawno znikła z naszego świata, wielkie gady z ostrymi zębiskami które wymarły wieki temu. Hmm...? Wpierw podejrzenia padły na portal czasowy. Jednak gdy spotkaliśmy rannego Alfheimskiego pilota viverny twierdzącego, że od kilkudziesięciu lat toczy się tu wojna między Alfhemską i Venrierowską armią, oraz, że nie mogą się wydostać z tej dżungli, od razu domyśliliśmy się, że jesteśmy w trójkącie Bermudzkim (nie pamiętam jak to się w Wolsungu nazywało XD). Później dostaliśmy się na Alfheimski sterowiec, którym po krótkiej walce z Venrierowskimi pterodaktylami wyruszyliśmy do ich bazy. Tam opowiedzieliśmy wszystko co wiemy dowódcy całej armii, a on opowiedział nam co sam wie. Edward po jakimś czasie naprawił największy i najpotężniejszy okręt Alfheimczyków, na który wsiedliśmy wraz z żołnierzami i ruszyliśmy na bitwę ze sługami Ven Riera!

C.D.N.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz