WITAM!

Cześć, jestem Maciek, choć niektórzy z was mogą mnie znać z sieci jako Lasarda. Witam na moim blogu na którym umieszczać mam zamiar moje raporty z sesji, artykuły itp. Mam nadzieję, że wam się spodobają.

środa, 3 listopada 2010

Wolsung- Lemuria: sesja V - FINAŁ!

Wolsung- Lemuria: sesja V - FINAŁ!


Postacie:
a)Nicramus- MG
b)Greyu- Edward Piastun, Slavia, Technomag, Śledczy- członek RTKA.
c)Lasard- Kola „Krejwen” Fiodorow, Morgowia, Naukowiec, Eksplorator- chemik i biolog który wraz z żoną Emmą pomaga plemionom Lemurii.
d)Morth- Magnus „Klecha” (:P) Asperges, Pontyfikał, Duchowny, Ryzykant- inkwizytor służący kościołowi Pontyfikału.
e)Dasboot- Rufus McRoy, Alfheim, Dziennikarz, Śledczy- wolny strzelec specjalizujący się w pisaniu artykułów o aferach z udziałem istot magicznych.


Opis:
Naszych bohaterów obudziła wojskowa melodia zagrana na kiepskiej jakości trąbce. Po tym jak się wykąpali, zjedli i wysłuchali biadolenia klechy, wsiedli na Wielką Bertę i ruszyli na bitwę! Gdy zbliżyli się do siedziby venrierowców, wyleciały stamtąd oddziały pilotów pterodaktyli które uczepiły sie statku próbując go rozerwać na kawałki. Mimo, że nasi bohaterowie zdołali ustrzelić większą część przeciwników ich statek zaczął opadać i w końcu uderzając o ziemię. Na szczęście przed uderzeniem wraz z generałem Alfheimczyków wsiedliśmy do jego auta i jakimś cudem uniknęliśmy katastrofy. Niestety to nie był koniec... na ziemi czekał już na nas ogromny nieumarły tyranozaur! Zaczął ścigać paromobil, z którego nasi bohaterowie ostrzeliwali dinozaura, a Edward dostrzegł kilka ładunków wybuchowych które zdołał wysadzić w powietrze. Niestety samochód rozbił się więc trzeba było stanąć do normalnej walki z tyranozaurem. Kule naszych bohaterów ledwo coś robiły potwornemu dinozaurowi, jednak w końcu udało nam się go powalić.
Wtedy Kola dosłyszał krzyki swojej małżonki i rozglądając się dostrzegł ją na rusztowaniu przytrzymującym szkielet ogromnego smoka. Natychmiast pobiegł tam wraz z ekipą i dorwał Helmuth Riersoona który porwał żonę Fiodorowa. Stary profesor otrzymał od Magnusa błyskawicą i zleciał na dół tracąc przy tym życie. Krejwen rzucił się wtedy w objęcia małżonki całując ją namiętnie. Reszta dostrzega wtedy iż z małego lotniska staruje jakaś viverna. Ruszyli tam i zaczęli ją ścigać. Rufus wskoczył do innej viverny. Udało im się złapać uciekającego pilota, którym okazał się być Johann Tepiz- jeden ze sługów-liczów Ven Riera! Edward aresztował go w końcu zdradzając iż jest pracownikiem RTKA.
Bitwa się zakończyła, Emma ocalona, Tepiz schwytany! Nasi bohaterowie wraz z ocalałymi alfheimczykami opuścili ta krainę przez portal w piramidzie. A tam czekali już na nich członkowie RTKA, dziennikarze, agenci Pontyfikału itp. itd. Udzielili oni wywiadu, oddali Tepiza w ręce prawa, złożyli raporty i stanęli do ostatniego grupowego zdjęcia na tle portalu. Później rozeszli się w swoje strony.
Rufus zarobił krocie sprzedając do gazety swój artykuł i zakupił w Lyonesse sporą posiadłość; Edward dostał awans i prowadził kolejne śledztwa w Alfheimie; Kola wraz z małżonką badał nowo odkryta krainę i wędrował po świecie by prowadzić różne wykłady i prezentacje; a Magnus dalej nawracał niewiernych (nie pamiętam co chciał robić :P). Aż w końcu po roku spotkali się w Lyonesse... ale to opowieść na inną okazję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz