WITAM!

Cześć, jestem Maciek, choć niektórzy z was mogą mnie znać z sieci jako Lasarda. Witam na moim blogu na którym umieszczać mam zamiar moje raporty z sesji, artykuły itp. Mam nadzieję, że wam się spodobają.

niedziela, 3 kwietnia 2011

SWEPL: Supersi - zmiana w drużynie!

 Podczas III sesji zginął jeden z naszych bohaterów, postać Wirona- robot o imieniu Nanit. Śmierć nastąpiła za prośbą gracza, któremu nie spodobała się własna postać. Teraz grać będzie kimś zupełnie nowym, co przyniosło za sobą również zmianę siedziby naszych bohaterów.

Aktualny stan ekipy:

1) Wiron: Mark "Niesamowity Ilusio" Hamill - bogaty i ekscentryczny biznesmen z własną firmą i kupą forsy. Dzięki potężnemu artefaktowi - pierścieniowi Atlantów - posiadł tajniki magii, za pomocą której dokonuje wielkich i bohaterskich czynów.
2) Bartek: Edward "Stalker" Elric - zwykły człowiek o niezwykłych umiejętnościach i jeszcze bardziej niezwykłym charakterze o poglądach- pragnie udowodnić, że zwykły człowiek potrafi dorównać "prawdziwym" supebohaterom umiejętnościami, lub nawet ich przewyższyć. Robotyczna proteza ręki zastępuje mu tą którą stracił kiedyś w walce.
3) Nicram: Arnold "Thorus" Hammer - był zwykłym robotnikiem obsługującym młot pneumatyczny, jednak zmieniło się to, gdy na miejscu pracy, pod remontowanym budynkiem odnalazł wielki, srebrzysty młot samego Gromowładnego Thora!


Nowa siedziba: za nową siedzibę drużyny posłuży teraz willa panicza Hamilla położona w centrum miasta.

 Zrobiliśmy krótkie wprowadzenie postaci Wirona. Mieliśmy robić normalną sesję, ale piętrzyły się przed nami spore problemy. Podstawowym była tajemnicza nieobecność Nicrama. Później objawiły się kolejne problemy z Vassalem u Bartka.

Opis:
 Thorus i Stalker kończyli się właśnie kurować w szpitalu Peacekeepers na helicarrierze. Thorus opuścił go wcześniej niż jego towarzysz i poleciał na budowę do swojej dziewczyny. Natomiast Stalker został odwieziony na ziemię, gdzie czekali na niego Ksenia Molokova i jakiś elegancko (choć staroświecko) odziany mężczyzna. Przedstawił się on jako Niesamowity Ilusio, a Molokova wyjaśniła, że zastąpi on Nanita. Powiedziała im też, że Stalker i Thorus od dziś będą mieszkań w jego willi, która będzie ich nową bazą wypadową.
 Ilusio powiedział, że zaprowadzi go do swojego domu, a po chwili wyjął skądś duże białe prześcieradło, zarzucił nim, i wyczarował wspaniały samochód sportowy z lat 80. Za kierownicą siedział już służący bohatera- Alfred (ale oryginalne...). Mężczyzna był lekko wystraszony i przypomniał swemu pracodawcy jak bardzo nie lubi gdy mu się to robi. Iluzio wszedł do samochodu i zaprosił Stalkera do srodka, ten jednak wolał inny sposób podróży - specjalna lewitującą i dosc szybką deskę, którą z nudów wynalazł leżąc w łóżku szpitalnym. Potem wspiął się szybko na jeden z budynków i zaczął śledzić dokąd kierował się pojazd pana Hamilla.
 Trafili do centrum miasta gdzie między wieżowcami leżała duża willa ustawiona tak, by słońce wschodząc i zachodząc zawsze ją oświetlało. Gdy Stalker już zszedł z budynku przy pomocy prowizorycznego spadochronu, podszedł pod drzwi budynku, gdzie czekał na niego jego nowy towarzysz. Zawołał on swojego służącego, który odprowadził Stalkera do jego pokoju. Później Alferd poszedł z powrotem do swojego pracodawcy by poinformować go, że znów nie zjawił się na spotkaniu zarządu i powinien jak najszybciej do nich przedzwonić.
C.D.N.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz