WITAM!

Cześć, jestem Maciek, choć niektórzy z was mogą mnie znać z sieci jako Lasarda. Witam na moim blogu na którym umieszczać mam zamiar moje raporty z sesji, artykuły itp. Mam nadzieję, że wam się spodobają.

sobota, 7 maja 2011

SW: Supersi - sesja IV

Przygoda III - Zamach na prezydenta i wielkie pytanie: gdzie jest Thorus?!

Sesja z 4 maja, na sesji nie było Nicrama.Opis:
 Od czasu gdy Thorus i Stalker wprowadzili się do Ilusio minęły trzy dni. Akcja nowej przygody zaczęła się w sali treningowej w podziemiach domu Hamilla - Thorus i Stalker wypróbowywali jej możliwości, urządzając sobie zawody w to kto wyjdzie z toru przeszkód (utworzonego z twardego światła) z mniejszymi obrażeniami. Ilusio w tym czasie siedział w kopule nad nimi i programował go. Nagle jednak coś przerwało ich zabawę - przez sufit, nieopodal kopuły wyleciała błyskawica i uderzyła prosto w Thorusa. Pokój rozświetlił blask, a gdy wzrok naszych bohaterów przyzwyczaił się do światła, spostrzegli brak Thorusa. Nie było go nigdzie, a po kontakcie z Peacekeepers okazało się, że niegdzie nie wyłapują sygnału jego commlinka.
 Chwilę później - podczas rozmowy z kapitan Molokową - znowu coś zaskoczyło naszych bohaterów - w telewizji na jednym z kanałów, pokazał się mężczyzna odziany w kostium z barwami flagi Wielkiej Brytanii. Przedstawił się jako Killer i ogłosił, że wkrótce zabije przywódce "tego zepsutego kraju, który ośmielił się przeciwstawić Królowej i Wielkiej Brytanii". Molokowa rozłączyła się by pogadać z prezydentem Chadem Lake'iem, a po chwili wróciła na główny ekran ze złą wiadomością - w przyszłym tygodniu ma odbyć się spotkanie członków NATO i prezentacja najnowszej rakiety kosmicznej, która ponoć ma pozwolić na podróżne międzygwiezdne, a przywódca USA nie ma zamiaru z niego rezygnować ufając, że superbohaterowie go obronią.
 Tak więc minęło kilka dni, podczas których trwały przygotowania do spotkania NATO i bezskuteczne poszukiwania Thorusa. Teraz Stalker i Ilusio patrolowali wraz z oddziałami wojskowymi Peacekeepers tereny budynku, podczas gdy prezydent w zabezpieczonej sali obradował wraz z pozostałymi członkami organizacji. Ilusio wpadł na pomysł, że zamachowiec najpewniej będzie chciał zastrzelić prezydenta podczas wywiadu z dziennikarzami, postanowił więc zapobiec temu i wyczarował burzę nad miastem. W tym samym czasie Stalker potknął się o ciało jednego ze strażników - zamachowiec był w budynku. Mężczyzna dostrzegł też, że ciało było przemieszczane i to chwilę temu, postanowił więc "zbombardować" korytarz falami powietrza ze swojego miecza; po chwili zobaczył tylko jak rozbija się szyba, a w kroplach deszczu widać jakąś sylwetkę. Wyskoczył za zamachowcem, jednak zgubił go.
 Później Ilusio i Stalker spotkali się przed drzwiami do sali konferencyjnej w której odbywały się obrady NATO i weszli do środka. Przerwali obrady i poinformowali prezydenta o tym co się dzieje. Ilusio wpadł na pomysł by przybrać wygląd Lake'a i zastąpić go w obradach. Prezydent zgodził się na to, pokazał mu dokumenty z przemową, a potem ukrył się za sceną. Wtedy jednak Ilusio zrobił coś, co nie spodobało się prezydentowi - zaczął mówić o wysłaniu nową rakietą atomówek na planetę zamieszkałą przez Ultimian, mimo, że sam prezydent chciał tam lecieć, by zawrzeć z nimi pokój. Lake natychmiast przerwał tą farsę rezygnując z planu Ilusio. Za drzwiami prowadzącymi do sali doszło do strzelaniny.
 Ilusio wpadł na inny plan -  podszedł do lustra i powielił się, tworząc aż 3 swoje klony. Później całą piątką wyszły na korytarz, gdzie zobaczyli, że cała straż została zabita, a po chwili któryś z klonów dostrzegł przy ścianie na korytarzu jakieś anomalie, wskazał to miejsce pozostałym i wszyscy otworzyli ogień. Korytarz zasypany został kulami z pistoletów i falami powietrza od Stalkera, a  gdy zaprzestali strzelać zobaczyli wśród powstałego kurzu ludzką sylwetką, która od razu wyskoczyła przez okno, przez co stracili ją z oczu.
C.D.N.

1 komentarz:

  1. Pragnę zaprosić cię do Partii Polskiej Blogosfery,nowego projektu mającego na celu zrzeszanie polskich blogerów i tworzenie blogowej społeczności rządzonej prawami ustalanymi przez jej członków.
    Link:
    http://partiablogosfery.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń